» Kilka słów o placówce

KILKA SŁÓW O PLACÓWCE

Żłobek Bayerek w Rumi jest instytucją opiekuńczo – wychowawczą przeznaczoną dla dzieci od 20 tygodnia życia do lat trzech.
Powierzonym naszej opiece Maluchom zapewniamy wszechstronny i harmonijny rozwój, który odbywa się w przestronnych i doskonale wyposażonych salach. Gdy mówimy o wszechstronnym i harmonijnym rozwoju mamy na myśli rozwój fizyczny, intelektualny, emocjonalny i społeczny.
Dzięki pobytowi w naszym żłobku dzieci uczą się samodzielności, nawiązują pierwsze przyjaźnie oraz poznają świat wszystkimi zmysłami.
Sprzyja temu bogata i bardzo atrakcyjna oferta zajęć, w czasie których dzieci eksperymentują, udzielają się kulinarnie, rozwijają swoje zdolności plastyczne, muzyczne, motoryczne i ruchowe, wzbogacają czynne słownictwo poprzez systematyczny kontakt z literaturą dziecięcą.
Codziennemu pobytowi na świeżym powietrzu sprzyja bezpieczny, ogrodzony plac zabaw, wewnętrzne patio oraz specjalne wózki, którymi Maluchy odbywają podróże po bliższej i dalszej okolicy.
Żłobek Bayerek w Rumi jest placówką, która dbając o dobro dzieci i pełne zaufanie rodziców, umożliwia im podgląd do monitoringu on-line, dzięki czemu mogą obserwować postępy edukacyjne i społeczne swoich pociech w czasie pobytu w placówce.

W związku z pandemią Covid 19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci, żłobek dba o przestrzeganie zasad związanych z dezynfekcją zabawek oraz pomieszczeń.

Placówka czynna od poniedziałku do piątku , w godz. 6:30-17:00.

Czekamy na Ciebie i Twoje dziecko !

Zapraszamy serdecznie!