[et_pb_ds_breadcrumbs _builder_version=”3.15″][/et_pb_ds_breadcrumbs]

Kadra

mgr Beata Stańczuk

Dyrektor ds. dydaktycznych

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy, na której ukończyłam studia magisterskie z zakresu „Pedagogiki – Wychowania przedszkolnego z nauczaniem początkowym”.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat uczestniczyłam w ponad dwudziestu kursach i szkoleniach związanych z pracą nauczyciela przedszkolnego. Najważniejsze z nich to m.in. “Edukacja ekologiczna – zdrowie i bezpieczeństwo” prowadzony przez CEN Bydgoszcz, “Język angielski w nauczaniu przedszkolnym” prowadzony przez ELS-Bell Education, “Outdoor learning” w Tomasjordneset Barnehage w Norwegii, ”Methodology & Language for Primary Teachers” w The Language School w Canterbury (Wlk.Brytania).

Ponadto ukończyłam wiele szkoleń organizowanych przez Europejski Fundusz Społeczny Unii Europejskiej:  “Prawidłowe reagowanie nauczyciela w sytuacjach kryzysowych związanych z zaburzeniami u dzieci w wieku przedszkolnym”,  “Rozpoznawanie symptomów zaburzeń u dzieci w wieku przedszkolnym”, “Budowanie efektywnej współpracy z rodzicem trudnym i oczekującym wsparcia”, “Jak indywidualizować pracę z dzieckiem w wieku przedszkolnym wymagającym wsparcia” oraz “Jak tworzyć programy terapeutyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym”.

W przedszkolach oraz w szkołach podstawowych (nauczanie wczesnoszkolne) pracuję od roku 1987, będąc nauczycielem i wychowawcą, liderem przedszkolnych zespołów artystycznych i teatralnych, autorem i koordynatorem licznych projektów edukacyjnych.

Otrzymywałam wielokrotnie nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia podopiecznych w konkursach i festiwalach.

Jestem również wykładowcą akademickim.

PLACÓWKA Kadra